Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Lijst met Contactpersonen

Lijst met Contactpersonen

Voorzitter Math Smeeets
voorzitter@fcoda.nl
Secretaris

Ramon Alvarez op de Broek

secretaris@fcoda.nl

 
Penningmeester Peter van Deuren
penningmeester@fcoda.nl
 
Ledenadministratie
(aanmelding, proeftraining, opzeggen & overplaatsing van leden)
Jan Salmans
ledenadministratie@fcoda.nl
 
Wedstrijdzaken
(verplaatsen wedstrijden, regelen veld etc.)
John Stam
wedstrijdsecretaris@fcoda.nl
Jeugdzaken Jur Opheij
jeugdbestuur@fcoda.nl
 
Technisch Jeugd Coordinator
(Contactpersoon voor scouting BVO/KNVB en alle technische zaken jeugd)
Davey Van Ratingen

JeugdCoordinator@fcoda.nl

 
G Voetbal Anita Davids
gvoetbal@fcoda.nl
GetSpfPasfoto.jpeg-1.jpg
Meiden voetbal Marielle van Donschot
Walking football Peter van Deuren
walkingfootball@fcoda.nl
Toernooien
(Informatie over uit en thuis toernooien)
Sef Hendrickx
toernooien@fcoda.nl
Vertrouwenspersoon Gerald Verbeek
Vertrouwenspersoon@fcoda.nl
GetSpfPasfoto.jpg
Activiteiten
(aanmelden en organiseren van activiteiten)
Vacature
activiteteiten@fcoda.nl
 
Vrijwiligers
(Aanmelden en inzetten van vrijwilligers)
Vacature
vrijwilliger@fcoda.nl

 
Sponsoring Eli Pashouwers
sponsoring@fcoda.nl
Scheidsrechterzaken
(planning en opleiding van scheidsrechters)
Vacature
scheidsrechters@fcoda.nl
 
Nieuwsberichten
(Voor plaatsing van nieuwsberichten op de site)
Cor Looijen
nieuws@fcoda.nl
Websitebeheer
(Alles over de website m.u.v. inhoud)
Maurice Schrooten
website@fcoda.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!